Telefon

0212 450 44 50

E-posta

guventeknikklimaservisi@gmail.com

Açılış saatleri

7/24 Kesintisiz Hizmet

Avcılar Kombi Servis problemlerinizde kombi Servisi konusunda profesyonel. Ve ehil ekip kadrosuyla sizlere hizmet vermekten gurur duyarız.Hemen hemen Tüm marka ve Model kombi tamir ve bakımı için Güven Teknik Kombi Servisi olarak, müşterilerimize en uygun fiyat politikamız ile profesyonel hizmet sunmaktayız. Kombi tamir ve bakımı konularında yılların verdiği deneyim ile firmamız, Avcılar’da hizmet vermektedir.

Kombinin daha verimli çalışabilmesi ve ekonomik doğal gaz tüketimi için mutlaka bakımının her yıl düzenli olarak yapılması gerekmektedir. Aksi Durumda Çeşitli Problemlerle Ve Arızalarla Karşılaşabilirsiniz. Avcılar Kombi Teknik Servis Firmamız, Tüm Kombi arızaları ve bakım için size en hızlı hizmeti vermek için çalışmalarımız Sürdürmekte. Gereksiz ve fuzuli masrafları önleyen ekiplerimiz sizleri daha fazla mağdur durumda bırakmadan her türlü arıza problemlerinizi çözmek adına evinizde arıza tespiti yaparak sizlerin mağduriyetini giderecektir.

Açıldığımız ilk günden bu yana sizlerin güveni sayesinde gün geçtikçe daha da büyümeyi hedef almaktayız.

Firmamız olarak birincil hedefimiz sizlerin güvenilirliğini ve memnuniyetini sağlamaktır. 20 kişilik ehil ekip kadromuzla sizlere daha iyi hizmet vermek adına her geçen gün çalışıyoruz. Garantili parçalarımız sayesinde aynı problemi tekrardan yaşamanızı önler ve sıcacık evlerinizde huzurla oturmanızı hedeflemekteyiz. Avcılar kombi Servis olarak avcıların tüm mahallelerine servis imkanımız bulunmaktadır.

Sizlerin çağrı kaydı hattımıza durumu bildirmeniz yeterli olacaktır. 24 saat içerisinde ekiplerimiz sizlerin evlerine onarım için gelecektir. Kombi tamiri, kombi içerisinde bulunan ana kart onarım yapılırsa şayet belli bir oranda maliyet azalır.

AVCILAR KOMBİ SERVİSİ

Doğalgaz ücretlerindeki artışla birlikte daha ekonomik nasıl ısınılır, az yakıtla da verimli ısınma nasıl sağlanır
daha çok ortada oldu. Gerekli kombi bakımı yaptırılıp, kombi baca temizliği ve diğer parçaların kontrol edilmesi
yakıtın daha düzenli kullanılmasına olanak verir. Aksi durumda verim, dolayısıyla para israfı yaşanır. Sık karşılaşılan
durum kombi arızası meydana geldiğinde iletişime geçilen kombi servisi arızayı onardıktan sonra diğer elemanları da gözden
geçirip arıza olmayan yerleri de kontrol eder, eğer bu kısımlarda kontrol bekleyen bir durum varsa ancak o vakit kombi
bakımı nı yapabilir. Kombi bakımı fiyatları birçok insana göre fazla algılandığından durduk yere bir fiyat oluşturma gibi
yorumlanabilir. Fakat en azından yıllık kombi bakımı yaptırılması zorunlu hale gelmelidir

Her Yıl Kış Aylarının Başlangıcında Isınma Ve Sıcak Su Kullanım Amaçlı En Çok İhtiyaç Duydugumuz. Kombilere Kombi Servisi Çağırarak Kombi VE Petek Bakımlarınızı Yaptırırak %30 Oranıda Dogalğaz Tasarrufu Edersiniz.
Kombi Bakımı İçin Servis Çagardınızda Servis Personelinin Yapması Gereken Konular İlk Önce İGDAŞ onay Belgesini İsteyip kontrol etmesi gerekir kombiniz igdaş sisteminden onay alıp kayıtlı olup olmadıgınını incelemesi gerekmektedir.Petek Bakımları Ciddi Oranda Fatura Tasarrufundan Da Önemlisi Isınma Oranında %100 Fark Yaratır.

Servis teknisyenin kombi bakım esnasında ilk önce gaz vanasını sigortayı su giriş tesisatındaki vanaları kapatarak kombinin bakım işlemine başlaması gerekir.

AVCILAR KOMBİ TAMİRİ

Kombi bakım esnasında içinde bulunan yanma odasını sökerek iç kısmını elektrik süpürgesiyle temizler ve ardından fan motorunu sökerek lavabo içerisinde.
Sıcaklık ayarını daha uzun bir sürede algıladıgı için daha geç otomatiğe geçer ve buda sizin doğalğaz faturanızın daha yüksek gelmesine sebep olucak unsurlardan biridir

Bu yüzden kombi temizliği çok önem arz etmektedir. Kombi temizliğini uzmanı dışındakilerin yapmasını kesinlikle tavsiye etmiyor ve önermiyoruz. Kombiler
içerisin de basınç bulunduran ve basınç sistemi ile birlikte ısınan suyu devir daim ettirerek çalıştıran ve kurulduğu ortamı ısıtan araçlar olduğundan dolayı bu sistem uzmanlık ve yetki belgesi gerektiren kombi servisi elemanları tarafından müdahale edilmesi gereken bir durum arz etmektedir.Kombi Tamirinde Dikkat Edilmesi Gerekli Konular.İlk Önce Gaz Vanası Elektrik Sigortası Kapatılıp Kombi Tamir İşlemine Başlanılmalı.

Avcılar Merkez Mahallesi Kombi Servisi

Ambarlı Mahallesi Kombi Servisi çünkü

Cihangir Mahallesi Kombi Servisi 

Gümüşpala Mahallesi Kombi Servisi çünkü

Denizköşkler Mahallesi Kombi Servisi 

Üniversite Mahallesi Kombi Servisi

Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Kombi Servisi

Firuzköy Mahallesi Kombi Servisi çünkü

Tahtakale Mahallesi Kombi Servisi çünkü

Avcıların bütün mahalle ve ilçelerine her marka model ayırd etmeksizin kombi tamiri, kombi bakımı, kombi servisi, makinalı petek bakım, servis hizmeti.Kart Tamiri, Kombi Arıza Kodları gibi konularda uzman teknik ekiplerimizden servis hizmeti ala bilirsiniz.Kombi Arıza Kodları F10 Arıza Anlamı Su Basıncı Düşük Olduğu Anlamına Gelir.

Avcılar Kombi Bakımı

Avcılar Kombi Servisi olarak, sizlere konforlu bir yaşam alanı sunabilmek adına. Kombi cihazınızı tüm detaylarıyla inceleyerek, titizlikle çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Kombinizin su ile basınç oranlarını incelemeye alıyor gerekli ayarları gerçekleştirdikten sonra tüm parçaların sorunsuz çalıştığından emin oluyor ve kombi bakımını tamamlıyoruz.

Düzenli yapılan kombi bakımları sayesinde, cihazınızın kullanım ömrü uzar.
Enerji tasarrufu sağlamış olursunuz.
Kombiler, elektrik, doğalgaz ve su gibi parametrelerin aynı anda görev aldığı bir sistemdir. Bu sebeple can ve mal güvenliğiniz açısından kombilerin bakımının yapılması son derece önemlidir.
Cihazınız %100 verimle çalışır, maksimum fayda sağlar.

Hayatımızın büyük bir bölümünü kapalı ortamlarda geçirdiğimizi varsayarsak, yaşam alanı için çok daha konforlu bir mekân sağlanmış olur.
Doğalgazın pahalı olduğunu düşündüğümüzde, faturalarınız bakım sonrasında büyük ölçüde azalacaktır.
Küçük sorunların erken teşhis edilmesi sonucunda daha büyük arızaların önüne geçilmiştir. Bu sayede kafanız rahat, yaşam alanınız kaliteli olur.
Bünyemizde İkinci El Kombilerimiz Mevcuttur
Kombi Bakımı yapılmaktadır.
Avcılar kombi Servis hizmetleri.
Demirdöküm Kombi Servisi,Bosch kombi Servisi,Eca Kombi Servisi,Eca Kombi Servis,Buderus Kombi Servisi,Bosch Kombi Servisi,Baymak Kombi Servisi,Protherm Kombi Servisi,Vaillant Kombi Servisi,hizmeti sunmaktayız.

Önerilen makaleler

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHemen ara